• KOMPĀNIJAS VĒSTURE

  SIA "MAVI DENIM" dibināta 1991.gada 15.oktobrī. Dinamiski attīstoties SIA "MAVI DENIM" sāk veidot savu veikalu tīklu.1997.gada decembrī firma nolemj izmēģināt savus spēkus arī ārpus Jēkabpils, atverot savu pirmo veikalu Madonā, 2000.gada novembrī tam seko veikals Aizkrauklē, vēlāk arī Daugavpilī un Līvānos.

  Savā vairāk kā sešpadsmit gadu pastāvēšanas laikā, SIA "MAVI DENIM" no neliela Jēkabpils uzņēmuma ir izaugusi par veikalu tīklu "MŪSU APĢĒRBI", kas uz doto brīdi korporatīvi pieder divām neatkarīgām firmām SIA "MAVI DENIM" un SIA "MŪSU APĢĒRBI". Šobrīd veikalu tīklā "MŪSU APĢĒRBI" darbojas četri veikali trijos Latvijas pilsētās.


  MISSIJA

  Firmas galvenā darbības sfēra ir džinsa un klasisko apģērbu mazumtirdzniecība. Veikalos "MŪSU APĢĒRBI" pieejams plašs preču klāsts vīriešiem, sievietēm un pusaudžiem. Plašā sortimentā ir vīriešu un sieviešu džinsi, uzvalki, vīriešu krekli, kaklasaites, sieviešu blūzes, džemperi, svārki un kleitas, apģērbs grūtniecēm, pusaudžiem u.c.

  SIA "MAVI DENIM" pastāvīgi attīstās un iet kopsolī ar laiku un mūžam mainīgo modi. Tomēr ir klasiskas vērtības un tradīcijas, kas firmas darbībā paliek nemainīgas.

  MĒS PIEDĀVĀJAM

  Veikalos "MŪSU APĢĒRBI" pieejams plašs preču klāsts vīriešiem, sievietēm un pusaudžiem. Plašā sortimentā ir vīriešu un sieviešu džinsi, uzvalki, vīriešu krekli, kaklasaites, sieviešu blūzes, džemperi, svārki un kleitas, apģērbs grūtniecēm, pusaudžiem u.c.

  Veikalos nopērkamo preci raksturo augstvērtīga materiāla kvalitāte un faktūra, regulāri tiek papildināts preču klāsts, sekojot līdzi modes tendencēm un uzklausot pircēju vēlmes.

Reģistrēties

Jauna konta reģistrācija

Jau ir konts?
Ielogoties vai Atjaunot paroli