Piegāde

Cenšamies strādāt, lai veiktais pasūtījums pēc iespējas ātrāk nokļūtu pie Jums, tāpēc informējam, Jūs, par piegādes iespējām internetveikalā musuapgerbi.lv:

  • bezmaksas saņemšana “MŪSU APĢĒRBI” veikalā Brīvības ielā 140a, Jēkabpils LV-5201, katru darba darba dienu no plkst. 9:00 līdz 18:00 un sestdienās no plkst.9:00 līdz 16:00. Preces sagatavosim izsniegšanai saskaņā ar Jūsu pasūtījumu, nosūtot īsziņu ar uzaicinājumu ierasties saņemt pasūtījumu veikalā.

  • piegāde uz Latvijas pasts pakomātu (bijušo Pasta staciju). Piegāde uz Latvijas pasts pakomātu ir iespējama tikai veicot priekšapmaksu uz rēķinā norādīto internetveikala musuapgerbi .lv norēķinu kontu. Apstiprinot pasūtījumu, neaizmirsti norādīt sev tuvāko pakomātu ar konkrētu adresi, kurā vēlaties izņemt pasūtījumu. Saņemot pasūtījumu, īsziņā uz norādīto telefonu saņemsiet pakomāta atvēršanas kodu.

  • piegāde uz Omniva pakomātu. Piegāde uz Omniva pakomātu ir iespējama tikai veicot priekšapmaksu uz rēķinā norādīto internetveikala musuapgerbi .lv norēķinu kontu. Apstiprinot pasūtījumu, neaizmirsti norādīt sev tuvāko pakomātu ar konkrētu adresi, kurā vēlaties izņemt pasūtījumu. Saņemot pasūtījumu, īsziņā uz norādīto telefonu saņemsi pakomāta atvēršanas kodu.

  • Piegādes cenas:

Piegādes iespējas:

Piegādes cena (ar PVN)

Izdevīgie nosacījumi piegādēm

MŪSU APĢĒRBI” veikalā Jēkabpilī , Brīvības ielā 140a (pie Vecpilsētas laukuma)

bezmaksas

bezmaksas

Latvijas pasts pakomāts

2,82 €

Pirkumiem virs 39.99 € piegāde bezmaksas

Omniva pakomāts

2.19 €

Pirkumiem virs 39.99 € piegāde bezmaksas

  • paredzamais piegādes termiņš no 2-7 darba dienām.

Ja vēlaties, lai Jūsu pasūtījums tiktu piegādāts uz konkrētu adresi, lūgums, pirms pasūtījuma veikšanas sazināties pa telefonu: +371 20 421 421

Reģistrēties

Jauna konta reģistrācija

Jau ir konts?
Ielogoties vai Atjaunot paroli